PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142212}

Klimt

5,5 1 964
oceny
5,5 10 1 1964
Klimt
powrót do forum filmu Klimt

zapowiada się ambitny film...ale nie ukrywam, że przede wszystkim chciałbym obejrzeć Laetitie ;)

PIOTREK_31

hehe tez mam andzieje, że będzie u nas i to w tych wielkoekranowych kinach, bo nie ukrywam, że chcę zobaczyc Malkovicha-Klimta :)

Mistyfikacja

Ja też chcę, ale ostatni film z udziałem Malkovicha przez nasze kina przechodzi chyba w minimalnej liczbie kopii, skoro do jednego z największych naszych miast nie dotarł wcale, nie wiem co z innymi? W każdym razie zazwyczaj widzę świat w jasnych barwach, ale tym razem jestem po prostu ponurą realistką: nie zobaczysz w polskim kinie niczego, co ma jakąkolwiek wartość, a jeśli zobaczysz, to i tak szybko zejdzie to z ekranów...

Lady_Snape

ej mam dobre wieści:] będzie w polskich kinach!!! widziałam zapowiedzi na polskich portalach internetowych. np. trailery na WP. więc nie pozostaje nic jak tylko czekać aż wejdzie na ekrany... Jako osoba związana ze sztuką m.in. kierunkiem studiów, nie ukrywam że nie mogę się doczekać tej ekranizacji biografii. jednak zastanawiam się co się taka moda zrobila na tych malarzy:)? Vermeer, Modigliani ostatnio. (Kod Da Vinci w sumie też zachacza o malarza;p) . pożyjemy, zobaczymy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones